Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net

logo4

 

SESJA NOWORODKOWA - KIEDY REZERWOWAĆ TERMINY

Z kilku ważnych powodów doradzamy, by sesję noworodkową zarezerwować jeszcze w czasie ciąży. Okres ciąży to etap, gdy przyszła mama przygotowuje się do swojej nowej roli i idealny moment kiedy wszystko można spokojnie zaplanować i zaaranżować na przyjście maleństwa.
Im wcześniej się z nami skontaktujesz, tym lepiej – będziesz mogła nas poznać, zadać wszystkie pytania dotyczące sesji, na które nie znalazłaś tutaj odpowiedzi, a także podzielić się swoimi pomysłami i oczekiwaniami odnośnie przyszłych zdjęć. Po urodzeniu maleństwa będziesz miała wystarczająco dużo innych rzeczy na głowie...
Kontaktując się z nami i rezerwując sesję wcześniej masz również gwarancję, że niezależnie od terminu porodu sesja noworodkowa Twojego maluszka na pewno odbędzie się w najlepszymdla tego typu zdjęć czasie, czyli do 14-tego dnia życia dziecka.
Dobrym rozwiązaniem jest również skorzystanie z pakietu ciązowo - noworodkowego. Wykonanie u nas obu sesji daje niepowtarzalną szansę na stworzenie jedynych w swoim rodzaju zdjęć, na których stylizacje z sesji ciążowej będą mogły pięknie nawiązywać do stylizacji noworodkowych. Drugi atut takiego rozwiązania to z całą pewnością możliwość doświadczenia naszego sposobu pracy oraz zobaczenia jej efektów w postaci zdjęć jeszcze przed podjęciem decyzji o zrealizowaniu przez nas sesji noworodkowej Twojego maleństwa.

20151022 ABC 6327 Edit Edit Edit

Tags: Fotografia, Fotografia Ciązowa, Fotografia Rodzinna, Fotografia Dziecięca, Newborn, Pierwsza Komunia Święta, Chrzest Święty, Łódź, Fotograf Łódź, MIM Photography, BabyMIM, Fotografia Noworodkowa, Fotografia Newborn, MIMphotography, BabyMIM, Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łodzki, Fotograf Dziecięcy