Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net

logo4

DLACZEGO ZDJĘCIA NOWORODKÓW WYKONUJEMY W OKRESIE POMIĘDZY 6 A 10 DNIEM ŻYCIA 

Okres bycia noworodkiem trwa tylko 28 dni – w tym czasie noworodki zmieniają się radykalnie zaledwie po upływie dwóch pierwszych tygodni. Czas do 14-tego dnia życia to jedyny moment, gdy można w naturalny sposób układać maluszki w niewiarygodne pozy zapamiętane z życia płodowego, które wyglądają tak uroczo na fotografiach. Dzieci w tym okresie śpią praktycznie przez cały czas snem tak głębokim, że uczestnictwo w sesji(zmiana stylizacji, układanie w różnych pozach, zakładanie na głowę czapeczek lub opasek z kwiatuszkami) nie stanowi dla nich żadnego problemu. 
Celem fotografii noworodkowej jest właśnie uchwycenie tej krótkiej i ulotnej chwili, gdy maleństwo całym swoim wyglądem i zachowaniem przypomina o cudzie, którym było jego przyjście na ten świat.
Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze tygodnie po porodzie to trudny czas dla wielu mam. Dlatego też, aby zapewnić świeżo upieczonym mamom jak największy komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas sesji noworodkowych, pracujemy w duecie.

MIM PHOTOGRAPHY & BABY MIM

Tags: Fotografia Ciązowa, Fotografia Dziecięca, Newborn, Łódź, Fotograf Łódź, MIM Photography, BabyMIM, Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łodzki